Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Warzymice – oferty mieszkań

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Warzymice,zachodniopomorskie

649 000 zł57,35 m² 11 316,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irysowa

Warzymice,zachodniopomorskie

1 100 000 zł74,89 m² 14 688,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta w przygotowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

1 100 000 zł69,31 m² 15 870,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedania przestronny i słoneczny apartament z tarasem oraz dużym ogrodem (133 m2), znajdujący się na parterze niskiego budynku z 2016 roku, usytuowany na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

570 000 zł46,64 m² 12 221,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem

Warzymice,zachodniopomorskie

889 000 zł68 m² 13 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

550 000 zł48,60 m² 11 316,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

567 000 zł51,60 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z balkonem os. Kresy I, warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warzymice,zachodniopomorskie

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m (ok. 93 m powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

498 000 zł49,43 m² 10 074,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach. Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Sympatyczna

Warzymice,zachodniopomorskie

789 000 zł71,97 m² 10 962,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane w Warzymicach przy ul. Sympatycznej. Lokal znajduje się na ogrodzonym i starannie utrzymanym osiedlu z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

3 100 zł98 m² 31,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 98 m na wynajem - Warzymice Oferuję na wynajem przestronne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

789 000 zł70,08 m² 11 258,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

! nowa niższa cena 789 000 pln! Na sprzedaż duże nowoczesne, umeblowane trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujące się w Warzymicach. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Warzymice,zachodniopomorskie

739 999 zł79,20 m² 9 343,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o łącznej powierzchni 79,2 m (parter ok. 50 m + poddasze ok. 29 m ), położone na jednym z atrakcyjnych osiedli w podszczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od 1 maja! Do wynajęcia świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

480 000 zł43,39 m² 11 062,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu w Warzymicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sympatyczna

Warzymice,zachodniopomorskie

999 000 zł86,35 m² 11 569,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

739 000 zł79,10 m² 9 342,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze niskiego bloku w nowym budownictwie(ii piętro) w Warzymicach. Do mieszkania przynależy balkon(wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

899 000 zł71,36 m² 12 598,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z ochroną. Nieruchomość znajduje się na Os. Różanym w Warzymicach. Mieszkanie o pow. 71,31 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

799 000 zł65,60 m² 12 179,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tu zaczyna się Twój nowy rozdział 3 pokojowy apartament marzeń w Szczecinie - Warzymicach Są miejsca, w których od razu czujesz się jak w domu. Takie, do których wchodzisz i od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warzymice,zachodniopomorskie

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opis oferty Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m użytkowej i około 93 m powierzchni całkowitej, położone na cenionym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

415 000 zł36,80 m² 11 216 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

519 000 zł45,92 m² 11 302,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku(3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

2 200 zł48,60 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu "bursztynowe" w Warzymicach. Mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu Różanym w Warzymicach. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Warzymice, osiedle Brzeziny Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko miasta, ale z dala od zgiełku? To miejsce może być właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

799 000 zł57,46 m² 13 905,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:- Salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

415 000 zł37,90 m² 10 949,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z piwnicą na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

865 000 zł82 m² 10 548,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warzymice, os. Brzeziny, 3 pokoje, 82 m2, balkon, możliwość zakupu garażu Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 82 m2 (67 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

890 000 zł88,83 m² 10 019,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

695 000 zł69,73 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne bardzo zadbane i wyjątkowo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,73 m2 położone na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku na cenionym osiedlu Zielone Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone w Przecławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni oraz najwyższej jakości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

550 000 zł55,18 m² 9 967,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie położone w Przecław, które wyróżnia się czymś, czego brakuje większości ofert w tym metrażu dodatkową przestrzenią i układem dwupoziomowym. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

759 000 zł69,55 m² 10 913,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,55m2 położone na wysokim parterze w niskim budynku na Przecławiu. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

735 000 zł70,07 m² 10 489,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

510 000 zł43,66 m² 11 681,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! Skorzystaj jeszcze dzisiaj! Poznaj naszą najnowszą ofertę mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w Przecławiu, gm. Kołbaskowo, pow. policki. Dane mieszkania: - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +2 km

375 000 zł34,13 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc - oszczędzasz 2%! Marzysz o nowoczesnym apartamencie w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Poznaj apartament na gumieńcach - wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +8 km

270 000 zł973 m² 277,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. . Układ lokalu przestronny, funkcjonalny, składa się z trzech pokoi, łazienki i przedpokoju. Lokal Wymaga gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Warzymice +8 km

235 000 zł3 138 m² 74,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Teren wokół budynku zagospodarowany, teren zieleni. Układ lokalu przestronny, funkcjonalny, składa się z dwóch pokoi, łazienki.